پنج شنبه, 06 تیر 1398

نوار کناری

شناسه خبر:556
به قلم اسماعیل بلالایی؛

امام با كوله‌ بارى از نفس‌هاى سپيد صبح آمد

  • انداز قلم

اختصاصی سوما؛ بالاخره انتظارها به سر رسید و امام با كوله‌ بارى از نفس‌هاى سپيد صبح آمد و بر جانهای خسته دلان ظلم و جور دمید و با آمدنش ستاره‌ها پنهان شدند و چونان خورشيد سوار بر سرير معرفت، ظهور كرد.

حال با طلوع این فجر زیبا که وعده ای صادق بود و مقدمه ای نویدبخش بر ظهور منجی مهدی موعود(عج) است، باید سلام و درود فرستاد بر روح بلند و ملکوتی اش که جهانی را مات و مبهوت عشقی به زیبایی اسلام و معرفتی به بیکرانی انسانیت کرد.

آری سلاممان بر شما، شمایی که چونان مطلعِ فجرید. ای سپیده سحر، ای انفجار نور، به زادگاهتان که مهد عارفان و عالمان بزرگ، پهلوانان و قهرمانان دلیر، مردمان پرشور و شعور و حق جویان با بصیرت خوش آمدید.

خوش آمدید که با آمدنتان زنجیرهای سنگی از گردنمان گسیخت، کمرهای خمیده مان راست شد، بر لب های پژمرده مان شکوفه های تبسم نشست، در قلب های سوخته مان گلبوته های عشق و امید رویید و بر گونه های زردمان گلخنده های شادی نمودار شد.

خوش آمدید که با مقدمتان، عطر آزادی به جای بوی باروت در فضای میهن اسلامی مان پیچید و قفس ها شکسته شد و با آمدنتان، سوز و سرما از شهر و دیارمان گریخت.

خوش آمدید ای فجر پیروزی. شما طلوع آزادی وطن، بارش مهتاب، ترانه عشقید، مقدمتان را گرامی می داریم و پیامتان را پاسداری می کنیم.

ای امام به خانه خود که قلب میلیونها ایرانی مسلمان است خوش آمدید … اما میخواهیم امروز دوباره پیمانمان را با شما تجدید کنیم، هم با شما و هم با جانشین برحقتان امام خامنه ای (حفظه الله) و هم با شهدای گلگون کفن این دیار که تا آخرین قطره خون راهتان را ادامه خواهیم داد.

ان شاء ا...
لطفا برایمان دعا کنید ... آمین

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

طلایی

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 131 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

مجوز استفاده از قالب خبری ناب نیوز برای اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید