سه شنبه, 21 آبان 1398
شناسه خبر:3686
کارگردان سریال گاندو:

گفتن حرف دل مردم مهم ترین عامل استقبال از سریال گاندو است

  • انداز قلم

به گزارش سوما؛ کارگردان سریال گاندو گفت: استقبال کم نظیر مردم از این سریال و مطالبه ساخت فصل‌های بعدی آن نشان می‌دهد که این سریال حرف دل مردم را زده است.

جواد افشار در جمع عوامل سریال گاندو در مصلی قدس، اظهار داشت: استقبال کم نظیر مردم از این سریال و مطالبه ساخت فصل‌های بعدی آن نشان می‌دهد که این سریال حرف دل مردم را زده است. وی با تاکید بر اینکه باید رنسانسی در رابطه با مساله نفوذ، جاسوسی و شفاف‌سازی در سریال سازی کشور راه اندازی شود، افزود: برای ساخت سریال گاندو عوامل آن سختی‌های زیادی را متحمل شدند.

کارگردان سریال گاندو ادامه داد: ساخت چنین سریال‌هایی از عمق مطالبات مردم برخواسته و نباید از کنار آن به سادگی عبور کرد.

افشار با اشاره به برنامه ریزی دشمن برای مقابله با انقلاب اسلامی گفت: نفوذ و شبکه سازی دشمن در عرصه های مختلف مساله بسیار مهمی بوده که در سریال سازی نسبت به آن در سال های گذشته غفلت شده است. وی با اشاره به سختی هایی که در ساخت سریال گاندو متحمل شد، گفت: در طول پخش این سریال بی مهری و هجمه های فراوانی روی این سریال شد که این حجم از بی مهری ها نشان دهد عوامل این سریال مسیر درستی رفته اند.

خسرو شهراز بازیگر سریال گاندو در این مراسم گفت: سریال گاندو پرده از ریشه بسیاری از مشکلات اقتصادی، سیاسی و اجتماعی کشور برداشته و عامل بسیاری از کمبود و گرفتاری ها را نشان داد.وی با بیان اینکه سریال گاندو، ملت ایران با رسانه ملی آشتی کردند، خاطرنشان کرد: این سریال عاملی بود تا مردم به ماهیت بسیاری از افراد و سیاست هایی که سبب مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم شده پی ببرند./تسنیم

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 67 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

مجوز استفاده از قالب خبری ناب نیوز برای اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید