پنج شنبه, 25 مهر 1398
شناسه خبر:3894
افزایش تعداد فرصت‌های شغلی در پی افزایش شرکت‌های متقاضی نیروی انسانی؛

تمدید مهلت ثبت‌نام سومین دوره آزمون استخدام بخش خصوصی

  • انداز قلم

به گزارش سوما؛ با عنایت به افزایش تعداد فرصت‌های شغلی در پی افزایش سازمان‌ها، موسسات و شرکت‌های متقاضی نیروی انسانی، مهلت ثبت‌نام سومین آزمون استخدام بخش خصوصی به مدت دو هفته و تا پایان روز یکشنبه مورخ چهاردهم مهر ۱۳۹۸ تمدید شد.

در این اطلاعیه آمده است:

بدین‌وسیله به اطلاع همه افراد جویای کار، متقاضیان فرصت‌های شغلی بهتر، دانشجویان و افراد متخصص و ماهر می‌رساند با توجه به درخواست‌های مکرر علاقه‌مندان به شرکت در سومین دوره آزمون استخدام بخش خصوصی و با عنایت به افزایش تعداد فرصت‌های شغلی در پی افزایش سازمان‌ها، موسسات و شرکت‌های متقاضی نیروی انسانی، مهلت ثبت‌نام سومین آزمون استخدام بخش خصوصی به مدت دو هفته و تا پایان روز یکشنبه مورخ چهاردهم مهر ۱۳۹۸ تمدید شد.

شایان ذکر است پس از شروع ثبت‌نام سومین دوره آزمون استخدام بخش خصوصی، قریب به ۲۶۰ سازمان، شرکت و موسسه فناور و دانش‌بنیان جدید در سراسر کشور، به جمع بیش از ۱۷۵۰ شرکت صنعتی، تجاری و فناور متقاضی، پیوسته و تعداد فرصت‌های شغلی سومین آزمون از مرز  ۱۱۱۵۰ موقعیت در سراسر کشور عبور کرده است. لذا از آنجا که امکان پذیرش بیشتر داوطلبان در این دوره از آزمون به‌طور چشمگیری افزایش یافته، ثبت‌نام آزمون به مدت دو هفته تمدید خواهد شد.

متقاضیان گرامی برای کسب اطلاع در مورد جزئیات آزمون، زمان و مراحل برگزاری آن، انواع مشاغل موجود، دسته‌های شغلی و … می‌توانند دفترچه راهنمای آزمون را دانلود و مطالعه فرمایند. در این دفترچه، اطلاعات لازم جهت آشنایی با آزمون استخدام بخش خصوصی و شرکت در آن گنجانده شده است. داوطلبان در صورت وجود هر نوع سوال یا تمایل برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانند به صفحه سوالات متداول مراجعه و پاسخ‌های مربوطه را ملاحظه نمایند.

با توجه به این‌که مهلت ثبت نام، مجددا تمدید نخواهد شد، شایسته است داوطلبان شرکت در این آزمون، هرچه سریع‌تر نسبت به تکمیل فرایند ثبت‌نام خود از طریق وب‌سایت آزمون استخدام بخش خصوصی به نشانی www.inre.ir اقدام نمایند و ثبت نام خود را به ساعات پایانی موکول نکنند./پایگاه اطلاع رسانی دیار میرزا

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

طلایی

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 102 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

مجوز استفاده از قالب خبری ناب نیوز برای اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید