دوشنبه, 22 مهر 1398
شناسه خبر:1816

آشنایی با شهید قنبر آذرمی فلاحتی

  • انداز قلم

اختصاصی سوما نیوز؛ شهید قنبر آذرمی فلاحتی پانزدهم مرداد 1345، در روستاي راسته‌كنار از توابع شهرستان صومعه‌سرا ديده به جهان گشود.

پدرش هدايت، كشاورز بود و مادرش مونس بخشعلي‌زاده نام داشت. تا پايان مقطع ابتدايي درس خواند. كشاورزي مي‌كرد و در واحد بسيج مقاومت روستا فعاليت مي‌كرد. سپس به عنوان سرباز جمعيت انجام خدمت نظام وظيفه از طرف گروهان 1 گردان 128 لشكر 81 به مناطق جنگي اعزام شد. بيستم فروردين 1366، در قصر شيرين استان كرمانشاه به شهادت رسيد. اثري از پيكرش يافت نشد و جاويدالاثر گشت. مزار وي در مسجد جعفري زادگاهش واقع است.

نام: قنبر
نام خانوادگي: آذرمي فلاحتي
نام پدر: هدايت
تاريخ تولد: 1345/5/15
محل تولد: راسته‌كنار از توابع صومعه‌سرا
تاريخ شهادت: 1366/1/20
محل شهادت: قصرشيرين

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • مبینا آذرمی

    با سلام آنچه که ما از خانواده شهید قنبر آذرمی شنیده بودیم شهید مفعود الجسد بود و از همان تاریخ شهادت طبق گزارش از منطقه جنگی نامه از طرف بنیاد شهید به خانواده علام شد لذا در متن نوشته شده جاوید الاثرشده بود جاوید الاثر به آنکه شاید زنده باشد اما واقعیت چنین بود که این شهید پس از هشت سال در جمع پیکر شهدای تفحص یافته شد و به زادگاهش تشیح و به خاک سپرده شد.
    با تشکر از عوامل اجرایی عکس ومتن .

    پاسخ

طلایی

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 106 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

مجوز استفاده از قالب خبری ناب نیوز برای اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید