یکشنبه, 26 آبان 1398
شناسه خبر:543

اعلام آغاز بکار رسمی سومانیوز در جشن میلاد امام حسین(ع) در صومعه‌سرا

  • انداز قلم

آغاز فعالیت رسمی پایگاه خبری تحلیلی سوما نیوز به عنوان اولین رسانه رسمی شهرستان صومعه سرا در جشن بزرگ میلاد امام حسین(ع) که با حضور خیل عظیم عاشقانه این امام همام در شهرستان صومعه سرا برگزار شده بود اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه سوما، در روز 25 تیرماه 1389 در جشن بزرگ میلاد امام حسین(ع) که با حضور خیل عظیم عاشقانه این امام همام در شهرستان صومعه سرا و با اجرای برنامه های مختلفی همراه بود آغاز به کار اولین رسانه رسمی و سامانه اطلاع رسانی شهرستان صومعه سرا تحت نام پایگاه خبری تحلیلی سومانیوز به صورت رسمی نیز به اطلاع حاضرین رسید.

گفتنی است در این مراسم بعد از پخش سرود ملی جمهوری اسلامی ایران و قرائت آیاتی از قرآن مجید، ابتدا امام جمعه و نماینده ولی فقیه در صومعه سرا و سپس مهندس دلخوش نماینده محترم مردم شریف و همیشه در صحنه صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی به ایراد سخنرانی پرداختند.

اجرای زنده موسیقی پاپ و سنتی، اهدای جوایز به شرکت کنندگان در جشن میلاد، مولودی خوانی کربلایی مهدی اخوان و اجرای نمایش طنز آماتورها به هنرمندی هنرمندان مطرح استان گیلان و به کارگردانی و سرپرستی رضا نظری از دیگر برنامه های متنوع این جشن بزرگ بود که برابر دیدگان میهمانان به اجرا در آمد. این جشن دارای حاشیه هایی نیز بود که می توان به بارش باران رحمت الهی اشاره کرد که باعث شد مدتی در کار اجرای جشن وقفه بیفتد.