دوشنبه, 22 مهر 1398
شناسه خبر:3464
دکتر سحر ستایش پس از انتخاب به عنوان چهره برتر سال 1397 سوماسرا (شهرستان صومعه سرا):

این انتخاب مسئولیت من را زیادتر می کند تا بیشتر و بهتر از قبل تلاش کنم

  • انداز قلم

اختصاصی سوما؛ پس از اعلام نام دکتر سحر ستایش به عنوان چهره برتر سوماسرا توسط موسسه سوما در پنجمین جشنواره انتخاب مردمی چهره برتر سال 1397 سوماسرا (شهرستان صومعه سرا) گفتگوی کوتاهی انجام دادیم که خواندن آن خالی از لطف نیست.

- با سلام و عرض تبریک خدمت شما خانم دکتر ستایش و تبریک بابت انتخاب شما به عنوان چهره برتر سال 1397 سوماسرا (شهرستان صومعه سرا)، لطفاً نظرتون رو در مورد نظرسنجی برگزار شده بیان کنید؟

سلام ممنون از شما و همه مردم شهرستان که بنده را مورد لطف خودشون قرار دادند و در این نظرسنجی به بنده رای دادند. در مورد نظرسنجی باید گفت که ۹ نفری که به عنوان چهره برتر معرفی و در معرض انتخاب مردم قرار گرفتند و با شناختی نسبی که نسبت به آنها داشتم همگی افراد تاثیرگذار و موفقی بودند که بسیار تلاشگر در زمینه فعالیت خود هستند و من بسیار خوشحالم و احساس غرور می‌کنم به خاطر اینکه در کنار این افراد قرار گرفتم و جزو این لیست معرفی شدم.

- از جشنواره و اجرای برنامه های آن راضی بودید؟

در مورد جشنواره و اجرای آن که خیلی خیلی جذاب بود و هم از بخش‌های تفریحی که هنرمندان دعوت شده فوق العاده خوب بودند و هم اینکه اغلب این هنرمندان جوانانی بودند که کار آنها بسیار عالی بود. نحوه برگزاری و برنامه ریزی و مدعوین آن فوق العاده خوب بود و همه چیز به بهترین نحو برنامه ریزی و اجرا شد.

- حس و حالتون از اینکه در نظرسنجی به عنوان چهره برتر صومعه سرا انتخاب شدید را برای ما بیان کنید؟

در این مورد که باید بگم لطف مردم و دوستان و کسانی که از دور نزدیک بنده را می‌شناختند شامل حال بنده شده که این انتخاب مسئولیت من را زیادتر می کند تا بیشتر و بهتر از قبل تلاش کنم برای اینکه بتوانم به نوعی تاثیر‌گذار روی فکر مردم بخصوص دختران و خانم های شهرستان باشم.

- و در آخر اگر صحبتی با مردم دارید را برای ما بیان کنید؟

امیدوارم کسانی که بنده را می شناسند و در جریان این قضیه قرار گرفتند، به این قضیه به این صورت نگاه کنند که واقعاً هر فردی اگر به خود باور داشته باشد می تواند سرنوشت خود را کنترل کند و اگر تلاش و پشتکار داشته باشد می تواند در دل مردم جا باز کند و این قضیه خیلی خیلی مهم است و در آخر امیدوارم صومعه سرا پر از افرادی شود که قصد سازندگی در این شهرستان را دارند.

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

طلایی

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 145 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

مجوز استفاده از قالب خبری ناب نیوز برای اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید