سه شنبه, 23 مهر 1398
شناسه خبر:1288
خیریه جمعیت ندای دستهای مهربانی با همکاری موسسه سوما برگزار کرد:

حضور خیرین نیک اندیش در جشن بزرگ اکرام جهت حمایت از کودکان بیمار

  • انداز قلم

اختصاصی سوما؛ مراسم جشن افطاری خیریه جمعیت ندای دستهای مهربانی به مدیر عاملی خانوم بنفشه باقری و همکاری موسسه سوما  در تالار پذیرایی بزرگ علیزاده صومعه سرا برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما، خیریه جمعیت ندای دستهای مهربانی که حامی کودکان سرطانی در شهرستان صومعه‌سرا می باشد به دور از هیاهوی تبلیغاتی و سیاسی با کمک های مردم محترم و شریف شهرستان صومعه سرا به مدد کودکان بیمار شتافته، تا بتواند ذره ای از مشکلات این عزیزان را در راه مبارزه با این بیماری کاهش دهد.

گفتنی است در این مراسم که روز پنجشنبه مورخ 98/03/09 در تالار بزرگ علیزاده با حضور خیرین خیراندیش برگزار شد دکتر دلخوش نماینده مردم صومعه سرا، فتح اللهی فرماندار سابق صومعه سرا، مهندس توفیقی معاون فرماندار، صفرپور رئیس اداره ارشاد، علیدوست رئیس اداره امور مالیاتی، رستگار رئیس اداره ورزش و جوانان نیز حضور داشتند.

این مراسم با تلاوت کلام الله مجید، سرود ملی جمهوری اسلامی ایران و با اجرای سید مرتضی جلوه مجری توانمند صدا و سیمای گیلان آغاز شد و با نوای دلنشین «ربنا و اذان» عباس پسندیده خواننده محبوب گیلان و صرف افطاری و شعرخوانی بهارا بلالایی از شاعران جوان صومعه سرایی ادامه یافت.

بنفشه باقری مدیرعامل خیریه جمعیت ندای دستهای مهربانی به ارائه گزارش عملکرد خیریه پرداخت و طی سخنانی در مورد فعالیتها و اهدف این خیریه توضیحاتی ارائه داد. وی سپس از حضور مهمان های حاضر در جشن تشکر کرد و در خاتمه گفت: امیدوارم با همکاری هم بتوانیم مشکلاتی که گریبان گیر این قبیل کودکان و خانواده های آنان است را برطرف نماییم.

در ادامه این جشن دکتر دلخوش به ایراد سخنرانی پرداخت و قول همکاری تمام قد از این خیریه را داد و همچنین در ادامه ضمن تشکر از موسسه سوما اظهار داشت: خوشبختانه این خیریه راه خوبی در پیش گرفته است و مطمئنا خیلی پیشرفت می کند، به شرطی که در ادامه نیز از هر گونه مسائل سیاسی و حاشیه ای دور باشد.

شایان ذکر است مراسم جشن بزرگ اکرام خیریه جمعیت ندای دستهای مهربانی با اجرای موسیقی سنتی توسط گروه «آوای صومعه» به سرپرستی و خوانندگی عباس پسندید و نوازندگی کامیار احسان و علی پسندیده و گروه سرود راهیان نور به پایان رسید./خبرنگار اسدالله جلالی

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

طلایی

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 83 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

مجوز استفاده از قالب خبری ناب نیوز برای اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید