سه شنبه, 23 مهر 1398
شناسه خبر:842
طی حکمی از سوی سید ابوالقاسم رحیمیان و دکتر حسین رویوران صورت گرفت؛

انتصاب فرانک غفاری به عنوان مدیر هماهنگی اتحادیه بین المللی نوجوانان و جوانان مخالف اشغالگری در استان گیلان

  • انداز قلم

اختصاصی سوما نیوز؛ فرانک غفاری به عنوان مدیر هماهنگی اتحادیه بین المللی نوجوانان و جوانان مخالف اشغالگری در کشور جمهوری اسلامی ایران (استان گیلان) منصوب شد.

به گزارش خبرنگار ما، سید ابوالقاسم رحیمیان دبیرکل و دکتر حسین رویوران رئیس هیات امناء طی حکمی سرکار خانم فرانک غفاری را به سمت مدیر هماهنگی اتحادیه بین المللی نوجوانان و جوانان مخالف اشغالگری در کشور جمهوری اسلامی ایران (منطقه گیلان) منصوب کردند.

بر اساس این گزارش متن حکم وی به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

خواهر گرامی سرکار خانم فرانک غفاری

با سلام و احترام

استناد به بند 5 اساسنامه و با عنایت به مراتب تعهد؛ درایت و تجارب ارزشمندتان در فعالیتهای سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و رحیه جهادی شما در مقابله با اشغالگری به موجب این حکم جنابعالی را به سمت «مدیر هماهنگی اتحادیه بین المللی نوجوانان و جوانان مخالف اشغالگری در کشور جمهوری اسلامی ایران (منطقه گیلان)» منصوب می نمایم.

امید است با نصب العین قرار دادن تقوا و جهاد فی سبیل الله و هماهنگی کلیه امور با دبیرخانه اتحادیه بین المللی نوجوانان و جوانان مخالف اشغالگری ضمن تلاش در جهت تعامل و هماهنگی با کلیه نهادها، سازمانهای دولتی و غیردولتی و بهره گیری از استعدادها و توانمندی نوجوانان و جوانان لایق، دلسوز و کارآمد و علاقمند به فعالیت در امور مربوط به اشغال و اشغالگری در تحقق اهداف، برنامه ها و سیاستهای این اتحادیه موفق باشید.

سید ابوالقاسم رحیمیان                                                           دکتر حسین رویوران
دبیرکل و عضو هیات امناء                                                          رئــــیـــس هیات امناء
 اتحادیه بین المللی                                                                اتحادیه بین المللی
     نوجوانان و جوانان مخالف اشغالگری                                         نوجوانان و جوانان مخالف اشغالگریارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

طلایی

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 157 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

مجوز استفاده از قالب خبری ناب نیوز برای اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید