دوشنبه, 29 مهر 1398
شناسه خبر:1115
با توجه به نزدیک شدن سال نو؛

لزوم ساخت یادمان برای شهدای مدافع حرم

  • انداز قلم

به گزارش سوما نیوز؛ با توجه به نزدیک شدن سال نو و ورود مسافران به شهرستان صومعه سرا باید با ساخت و نصب یادمان و بنر از شهدای مدافع حرم شهرستان صومعه سرا به وجود این عزیزان افتخار کنیم.

سال ۹۵ شاید یکی از سالهای خاطره انگیز برای دوستداران شهادت و جنگ در صومعه سرا باشد ، کسانی که هشت سال را در دفاع از کشورشان به سر بردند امسال میزبان ۴ شهید گمنام و ۱شهید مدافع حرم شهرستانشان بودند.

اینکه فداکاری،انقلابی بودن و بصیرت از نسل گذشته یعنی جوانان ۸ سال جنگ تحمیلی به جوانان امروز انتقال پیدا کرده و اینان با علاقه برای دفاع از میهن و اعتقادات خود به جنگ با داعشی های تکفیری میروند بسیاری دلگرم کننده و مسرت بخش است.

امسال شهرستان ما میزبان شهید مدافع حرم “محمد اتابه ” بود، شهیدی که مردم شهرستان صومعه سرا و به خصوص بخش گوراب زرمیخ  با جان و دل از او استقبال کرد.

با نزدیک شدن به سال نو و ورود مسافران به شهرستانمان چقدر خوب میشد اگر تصویر و یا یادمانی برای این شهید بزرگوار در شهرستانمان نصب بشود؛اینکه شهدا به عکس و یادمان نیازی ندارند در آن شکی نیست ،این ما هستیم که به آنها نیاز داریم ،باید با ساخت یادمان و یا نصب بنر هایی از این شهدای مدافع حرم به مسافران بفهمانیم و با افتخار بگوییم که شهرستان ما دارای شهید و مبارز مدافع حرم است.

این افتخار است برای شهرستان صومعه سرا که با گذشت چند نسل از انقلاب هنوز جوانان آن به ندای مظلوم جواب میدهند و برای دفاع از آرمانها و اعتقاداتشان تا آن سوی مرزهای کشورشان رفته و جان میدهند.

خوشبختانه شهرستان های دیگر مثل ماسال برای زیباسازی شهر اقدام به نصب بنر شهدای هشت سال دفاع مقدس کرده  که قابل تقدیر و تشکر است، اما متاسفانه در شهرستان صومعه سرا و به خصوص بخش گوراب زرمیخ  معدود تصویر و بنری از شهید مدافع حرم “محمد اتابه ” به چشم میخورد که باعث ناراحتی است.

مطمئن باشید اگه امروز این مدافعین حرم نبودند همین تکفیری ها در مرزهای کشور عزیزمان دست به جنایت میزدند، امیدواریم با نزدیک شدن به سال نو ادارات مربوط شهرستان دست به کار شده وچهره شهر را تغییر دهند و با ساخت یادمان و یا نصب بنر و تصویر از شهدای مدافع حرم به  وجود این عزیزان در شهرستان خود افتخار کنند./واران خبر

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

طلایی

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 293 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

مجوز استفاده از قالب خبری ناب نیوز برای اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید