یکشنبه, 26 آبان 1398
شناسه خبر:2294

ملوان اسکوچیچ بهتر بود یا ملوان دست‌نشان؟

  • انداز قلم

به گزارش سوما نیوز؛ بازی روز گذشته تیم‌های ملوان بندرانزلی و خونه به خونه بابل تقابل بین مربی سابق ملوان و نادر دست‌نشان بود که دست‌نشان توانست با تک‌گل بابک مرادی از روی نقطه پنالتی به پیروزی برسد.

دست‌نشان سرمربی ملوان اصلیتی مازندرانی دارد و توانست با پیروزی ملوان در برابر خونه به خونه بابل کمک شایانی را به تیم نساجی قایمشهر کند تا همشهریانش امیدوار به رسیدن به لیگ برت شوند.

بازی روز گذشته تیم‌های ملوان بندرانزلی و خونه به خونه بابل تقابل بین مربی سابق ملوان و نادر دست‌نشان بود که دست‌نشان توانست با تک‌گل بابک مرادی از روی نقطه پنالتی به پیروزی برسد. دست‌نشان سرمربی ملوان اصلیتی مازندرانی دارد و توانست با پیروزی ملوان در برابر خونه به خونه بابل کمک شایانی را به تیم نساجی قایمشهر کند تا همشهریانش امیدوار به رسیدن به لیگ برت شوند.

درگان اسکوچیچ دیروز در کنفرانس خبری پس از بازی دو تیم ملوان بندر انزلی و خونه به خونه بابل در پاسخ به اینکه آیا ملوان اسکوچیچ بهتر بود یا ملوان دست نشان گفت: ملوان زمان من از ملوان دست‌نشان بهتر است. البته اسکوچیچ در ادامه صحبت‌هایش اضافه کرد که بهتر است سرمربی ملوان سرش به کار خودش باشد و درباره او نظر ندهد. تا مشخص شود این دو مربی رابطه چندان خوبی با یکدیگر ندارند. باید دید آیا حرف‌های درگان اسکوچیچ در مورد ملوان دست‌نشان درست است یا خیر؟

فصل گذشته ملوان با هدایت محمد مایلی کهن توانست 58 امتیاز کسب کند و تا روزهای پایانی در کورس قهرمانی حضورداشته باشد. ملوان مدل دست‌نشان تا پایان هفته 31 توانسته 49 امتیاز کسب کند که با توجه به سه بازی باقی‌مانده، در صورت پیروزی در سه بازی آینده می‌تواند به 58 امتیاز تیم فصل گذشته مایلی کهن برسد. با این تفاصیل می‌توان گفت تیم ملوان نسبت به ملوان فصل گذشته تغییر زیادی نکرده است و دست‌نشان در ملوان نتوانسته تحولات خاصی را به وجود بیاورد.

تیم خونه به خونه با هدایت دراگان اسکوچیچ توانسته تا پایان هفته 31 به امتیاز 57 برسد و یکی از گزینه‌های صعود به لیگ برتر باشد. البته درگان توانسته تیم خونه به خونه را راهی فینال جام حذفی کند. عملکرد دراگان در لیگ دسته اول تا اینجای کار رزومه خوبی از او به‌جای گذاشته است و اگر بتواند خونه به خونه را راهی لیگ برتر کند توانسته کار بزرگی را انجام دهد.

اگرچه ملوان قهرمان جام حذفی شده است اما بهترین عملکرد ملوان در تاریخ لیگ برتر، کسب مقام هفتمی با دراگان اسکوچیچ بود. همچنین هم اکنون تیم خونه به خونه عملکرد خوبی را در لیگ دسته اول دارد. از سوی دیگر دست‌نشان نتوانسته قوهای بیمار را درمان کند و از لیگ دسته اول نجاتشان بدهد. پس باید به اسکوچیچ حق داد که به طعنه بگوید که ملوان من از ملوان دست‌نشان بهتراست./خزر