جمعه, 15 آذر 1398

نوار کناری

شناسه خبر:3421
لاکچری بازی مدیران گیلانی؛

از دفاتر پرزرق و برق گرفته تا ورزش های مرفه! + تصاویر

  • انداز قلم

به گزارش سوما؛ عکس های زیر دفتر و زندگی تجملی برخی مدیران گیلان را به تصویر می کشد. مدیرانی که با این دفاتر پرزرق و برق و زندگی لاکچری بعید است بتوانند گره ای از کار مردم بگشایند.

ساده زیستی و دوری از تجمل را می توان یکی از هنجارهای انقلاب اسلامی برشمارد. انقلابی که حاصلش تربیت مدیران و مسئولانی از جنس مردم بود. از فرماندارانی که صبح ها درب فرمانداری را جارو می کشیدند تا شهردارانی که به رفتگر محله مرخصی می دادند و خودشان جای او مشغول به کار می شدند. آن روزها هیچ کسی به دنبال دفاتر پرزرق و برق نبود. هدف از مدیریت تنها و تنها خدمت به مستضعفان بود و بس!

هنوز هم تبلور این نگرش را می توان در میان برخی مدیران انقلابی دید. مسئولانی که معجون پبچیده قدرت در گذر زمان نتوانست بین آنان و روحیه انقلابی شان فاصله بیندازد. شاهد واضح این ادعا را می توان در زندگی ساده رهبر یک انقلاب و کفش های اعیانی اش جستجو کرد.

حالا اما کمتر نشانه ای از آن روزها باقی مانده و تجمل گرایی در برخی مدیران دولتی بیداد می کند. سنتی نادرست که رواجش تنها محدود به پایتخت نیست و دامنه اش تا استان ها به خصوص گیلان کشیده شده است.

عکس های زیر دفتر و زندگی تجملی برخی مدیران گیلان را به تصویر می کشد. مدیرانی که با این دفاتر پرزرق و برق و زندگی لاکچری بعید است بتوانند گره ای از کار مردم بگشایند. البته باید به این موضوع هم توجه داشت که معمولا مدیران دولتی تمایلی به افشای دارایی های خود ندارند و معمولا اموال را به نام نزدیکان خود سند می زنند!/خزرآنلاین

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 133 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

مجوز استفاده از قالب خبری ناب نیوز برای اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید